Neem contact
met ons op

Nieuws

Corona: Hulpdienst volgt maatregelen RIVM

Wij nemen bij Hulpdienst Nijmegen continu zorgvuldig kennis van de actuele ontwikkelingen met betrekking tot het Coronavirus. We volgen hierin de richtlijnen van het RIVM en nemen zo nodig aanvullende maatregelen.

In navolging van de landelijke maatregelen hebben wij onze vrijwilligers afgeraden om, in ieder geval tot 6 april, hun cliënten te bezoeken. Ook zullen de professionele medewerkers in ieder geval tot 6 april geen huisbezoeken afleggen.

We begrijpen dat dit voor veel cliënten als ook vrijwilligers ingrijpend kan zijn en vertrouwen op begrip voor deze beslissing. We hebben te maken met een kwetsbare doelgroep en kunnen niet anders dan er alles aan doen om te voorkomen dat mensen besmet raken en het virus zich verder kan verspreiden.

Wij kijken samen met onze vrijwilligers naar mogelijkheden om cliënten toch zoveel mogelijk steun te bieden. Indien er een cliënt is met een urgente (boodschappen) vraag, dan kan er contact met ons worden opgenomen.

Wij blijven het nieuws op de voet volgen en zullen alle betrokkenen zo goed mogelijk informeren.

Bron afbeelding: NOS.nl

Ga naar volledig overzicht