Neem contact
met ons op

Nieuws

Corona: Verlenging maatregelen tot en met 28 april

Wij nemen bij Hulpdienst Nijmegen continu zorgvuldig kennis van de actuele ontwikkelingen met betrekking tot het Coronavirus. We volgen hierin de richtlijnen van het RIVM en nemen zo nodig aanvullende maatregelen.

In navolging van de landelijke maatregelen zullen onze vrijwilligers in ieder geval tot en met 28 april hun cliënten niet bezoeken. Ook zullen de professionele medewerkers tot en met 28 april geen huisbezoeken afleggen.

De sociale impact van de maatregelen is groot en het roept vooral bij vrijwilligers veel vragen op. Gelukkig krijgen wij vooral veel begrip voor deze beslissing. We hebben te maken met een kwetsbare doelgroep en kunnen niet anders dan de richtlijnen volgen en er alles aan doen om te voorkomen dat mensen besmet raken en het virus zich verder kan verspreiden.

Wij kijken samen met onze vrijwilligers naar mogelijkheden om cliënten toch zoveel mogelijk steun te bieden. Hierover kunt u op deze website meer lezen.

Neem gerust contact met ons op als u vragen hebt.

Ga naar volledig overzicht