Neem contact
met ons op

Nieuws

Hulpdienst Nijmegen wenst u alle goeds voor het nieuwe jaar

Het is altijd weer zó leuk en bijzonder om na de kerstvakantie de hoeveelheid kaarten te openen die mensen, zowel hulpvragers als vrijwilligers, naar de Hulpdienst sturen. Dit jaar misschien nog wel extra bijzonder. Veel dank hiervoor!

De gevolgen van het coronavirus heeft velen van ons naast verdriet, bezorgdheid en gevoelens van eenzaamheid ook dankbaarheid en nederigheid gebracht. En we voelen ons ondanks de afstand misschien nog wel meer verbonden met elkaar dan ooit.

De kaart met de schildering van één van onze vrijwilligers springt er dan ook meteen uit. Huizen die op zichzelf staan maar wel dicht bij elkaar en vooral heel kleurrijk!

Ook de tekst van één van onze cliënten willen wij graag met jullie delen:
‘Heel hartelijk dank voor de hulp die ik van jullie ontving, vooral mentaal. Dat doet zó veel, wetende dat er nog aan je gedacht wordt en ook geholpen wordt. Oud worden/zijn is dan een stuk prettiger’

Het zijn de kleine dingen en daarvoor staan onze vrijwilligers en medewerkers op kantoor ook het komende jaar weer voor u klaar!

Ga naar volledig overzicht